skip naar content skip naar hoofdnavigatie spring naar service navigatie
sluit
Hulp nodig?

Chat is online op maandag t/m vrijdag van 10.00 - 16.00 uur en van 19.00 - 22.00 uur.

Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag stellen via e-mail of WhatsApp: 06-12887717 (alleen berichtjes)

Meer informatie over de chat-service? Klik hier

Online op dit moment

Stel je vraag

Vincent van de Griend
Vincent van de Griend Bhic
Menu
sluit
Hulp nodig?

Online op dit moment

Stel je vraag

Vincent van de Griend
Vincent van de Griend Bhic

Asten

Je vindt hier wat beknopte informatie over en foto’s van Asten. Vind je het leuk om je eigen verhaal over Asten op deze website te zetten, stuur dat dan in, liefst met een leuke foto natuurlijk.

Verhalen uit Asten

  1. Nieuwste
  2. Populairste

Nieuwste

Populairste

Juffrouw Gitsels

Juffrouw Gitsels

Hendrika Johanna Maria Gitsels, roepnaam Rikus, werd geboren in Asten op 2 augustus 1897. Ze overleed daar ook, op 2 februari 2001, op 103-jarige lee
Trouwfoto in vol ornaat

Trouwfoto in vol ornaat

Op 8 februari 1916 traden Toon Maas en Wendelina van den Bosch met elkaar in het huwelijk. Van dit heugelijk feit werd een trouwfoto gemaakt wa
Alle verhalen uit Asten

Laatste reacties

  1. Marilou Nillesen
    Marilou Nillesen bhic zei over: Deze dag in december
    Dag Joannes, wat bijzonder zeg! Zo'n bril met een bisschoppelijk wapen, dat is toch ook echt iets persoonlijks van mgr. Den Dubbelden. Heel mooi. Dat.
  2. Joannes Janssen zei over: Deze dag in december
    Via mijn oudtante zijn wij verwant met mgr. Den Dubbelden en we hebben onder meer nog zijn bril in een koker met het bisschoppelijk wapen en ook een..
  3. Thijs de Leeuw
    Thijs de Leeuw bhic zei over: Klooster Ave Maria te Asten
    U bedankt voor het reageren, mw V.d. Broek. Mocht u meer willen vertellen over deze tijd en de school, dan bent u hier van harte welkom.
  4. mw vd broek zei over: Klooster Ave Maria te Asten
    mooie informatie van mijn vroegere dorp waar ik naar school ging en deelnam aan het dorpsgebeuren! dankjewel hiervoor!!

In de buurt

Meer verhalen over Asten

Doe mee en vertel jouw verhaal!